Weddenschap tips Serie A

Genoa - Fiorentina

  • Genoa
    G
    G
    L
    W
    L
  • vs
  • Fiorentina
    G
    G
    W
    G
    L

Advies: Thuis • Notering: 2,65

Risicofactor: Hoog
Stadio Luigi Ferraris, Donderdag 15 december 2016 om 20:00
  • Tipper: Wedadvies

Misschien wel de leukste wedstrijd van de derde speeldag.

De ploeg uit Genua heeft een sterke start gehad, 6 van de 6 beschikbare punten werden behaald. Het was nu geen mission impossible om te winnen van Cagliari en Crotone, maar de overwinning tegen Cagliari toont toch wel dat Genoa zéér sterk presteert als ze voor eigen publiek spelen. Dankzij de steun van hun supporters, kunnen de spelers altijd 100% presteren. Door trainer Juric, is Genoa beter tactisch ingesteld. Maar doelpunten maken dat zijn ze nog niet vergeten.

Maar gaan ze het ook goed doen tegen Fiorentina?

Trainer Sousa heeft vorige vrijdag laten weten dat hij ontslag wilt nemen. Heeft het te maken met motivatie? Of is het een kwestie van salaris? Uiteindelijk is hij toch nog gebleven.. zal dit een impact hebben op de prestatie van de spelers? Waarschijnlijk wel een beetje.

De ploeg heeft zich herpakt van de nederlaag tegen Juve door thuis te winnen van Chievo. Maar blijkt nog niet de speelritme te hebben die ze vorig jaar hadden ( veel balbezit en veel druk zetten op de verdedigers van de tegenstanders).

Een lastige wedstrijd om te voorspellen maar onze voorkeur gaat toch uit naar de thuisploeg en de notering van 2,65 is heerlijk te noemen!

Mogelijke opstelling:

GENOA (3-4-3): Lamanna; Izzo, Burdisso, Munoz; Lazovic; Laxalt, Rincon, Veloso; Ocampos, Ntcham, Pavoletti

FIORENTINA (4-2-3-1): Tatarusanu; Astori, De Maio, Tomovic, Milic; Badelj, Borja Valero; Bernardeschi; Ilicic, Tello; Kalinic.

U leest het goed 200 euro gratis bij Bet777! Tweemaal een 100 euro risicoloze weddenschap, verloren? Geld terug!

Genoa

Winst
22%
Gelijk
25%
Verlies
53%
Thuis winst
28%
Uit winst
17%
Over 2.5
47%
Onder 2.5
53%

Fiorentina

Winst
44%
Gelijk
31%
Verlies
25%
Thuis winst
56%
Uit winst
33%
Over 2.5
64%
Onder 2.5
36%

Vorige ontmoetingen

ThuisScoreUit
Genoa0 - 0Fiorentina
Fiorentina1 - 0Genoa
Genoa1 - 1Fiorentina
Fiorentina0 - 0Genoa
Fiorentina3 - 3Genoa
Genoa2 - 5Fiorentina

Stand in Serie A

TeamPWGV
Juventus852745
Roma812637
Napoli802484
Lazio702178
Atalanta661998
Milan6017910
Fiorentina5916119
Inter5617514
Torino50121410
Sampdoria47121113
Cagliari4413518
Udinese4412816
Chievo4312717
Sassuolo4312717
Bologna4111817
Genoa338919
Empoli328820
Crotone318721
Palermo235823
Pescara142826

Wedadvies nieuwsbrief